Kapadokya Balayı 5 Paketi

Kapadokya Balayı 5 Paketi.

  • Konaklama : 5 Gece 6 gün.
  • Oda Tipi :Mağara veya kemer oda.
  • Fiyat : 7500 TL(2KİŞİ).
  • Kapadokya Turu: Dahil.
  • Odanızın Balayı Olarak Hazırlanması.


KAPADOKYA BALAYI 5 PAKETİ

Konaklama : 5 Gece 6 gün 
Oda Tipi  : Mağara veya kemer Oda 
Toplam Fiyat     : 7500 TL (2KİŞİ) 
Balayı İkramı : Dahil ( Meyve Tabağı,İçecekler, Çeşitli Yiyecekler)
Kahvaltılar: Dahil Açık Büfe
Akşam Yemekleri : Dahil Açık Büfe
Odalarda Çay Kahve : Var ve ücretsiz
Odalarda  Kettle : Var 
Oda Süslenmesi : Odanız Balayı Konseptinde Ücretsiz Bir Şekilde Hazırlanıp Süslenmektedir  
Kapadokya Turu: Dahil  3 GÜN 

 

3 GÜN GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU HEDİYE (GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLUP FİYATA DAHİLDİR )

GEZİ LİSTESİ :

1.GÜN TUR GÜZERGAHLARI  :  IHLARA VADİSİ , SELİME KATEDRALİ ,  GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ 

2.GÜN TUR GÜZERGAHLARI :  ÜRGÜP GÖREME AVANOS UÇHİSAR PAŞABAĞLARI PERİBACALARI YER ALTI ŞEHİRLERİ ASMALI KONAK ÇAVUŞİN ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ ... 

3.GÜN TUR GÜZERGAHLARI : GÜZELYURT MANASTIRLAR VADİSİ-SİVİŞLİ KİLİSE –ST GREGORİUS –GÜZELYURT YER ALTI ŞEHİRLERİ-HENGAMECİ SOKAK) .

 

Extra Hizmetler: 
BALON TURU, ATV TURU,TERMAL HAVUZ ,ATLI SAFARİ ,BİSİKLET TURU ,BALIK TUTMA 

NOT: BALAYI PAKETİMİZ BİR BALAYI OTEL PAKETİ OLUP OTELİMİZE ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.Müze giriş biletleri veya kartları, öğle yemekleri  ve içecekler dahil değildir.


Bize Bildirin!

* Kapadokya balayı paketleri için bize iletişim bilgilerinizi bırakın sizleri arayalım!

Abdullah Tarik 2019-05-15

odanın mistik bir nostalji ile tarihi yaşıyormuşçasına dekoru olağanüstü.Muhteşem bir kapadokya turu ve kapadokya tatili oldu.Ayrıca nazar boncuklu ağaçta dilek tutmayı ihmal etmeyin :)

Muhammed Can 2019-05-15

Personelin ilgi ve alakası oldukça hoş ve iyiydi. Mimarisi manzarası ve sessiz bir bölgede olması artıları. Kuş sesleri ve doğası sizi etkiliyor. Terasında keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.Dilek balonu uçurma etkinliği güzeldi. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

cemil Kalaycı 2019-05-15

En çok hoşumuza giden Vadi ve dağların muhteşem manzaralı güzel terasları. Ihlara Vadisi bölgeyi keşfetmek için iyi bir başlangıç noktası.3 günlük kapadokya turunun ardından kalan vaktinizde termal kaplıcalara gezimiz oldu.

canan türkmen 2019-05-13

Biz güzel bir eski Rum evinde inanılmaz güzel ve geniş odalarda kaldık. Pencerelerden heybetli Hasan Dağını görebilyorduk. Sahipleri çok uzlaşmacı ve son derece yararlı ve mümkün olan en iyi onların misafirleri tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor. Umarım yakında tekrar döneceğim! Güzelyurt orijinal deneyim ve özellikle Ihlara Kanyonu.Sehir tavsiye edilir.

şahika canan 2019-05-07

6 mayıs - 11 mayıs 2014 tarihleri arasında dinlene dinlene tatil yaptık. kendi arabamız ile boş kaldığımız günde acı göle fotoğraf çekmeye gittik . ürgüpü göremeyi tekrar görme imkanımız oldu.balon turuna sabah saatlerinde gerçekleştirdik .bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim

Yorum Sayfaları (1) (2)